Lista dyskusyjna wspólnoty Dom na skale.
https://groups.google.com/.../dom_na_skale
Diakonia modlitwy
https://groups.google.com/.../dns-modlitewna

Kurs Nowe Życie 22-24 marca 2019 - relacja

W dniach 22-24 marca w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej odbył się kurs Nowe Życie. Uczestniczyło w nim 51 osób, w tym ekipa  Szkoły Ewangelizacji  śś Piotra i Pawła złożona z członków wspólnoty „Dom na Skale”.

Był to czas przemiany naszych serc i spojrzenia na swoje życie z innej perspektywy. Doświadczyliśmy Bożej miłości i spotkania z żywym, Zmartwychwstałym Jezusem. Każdy z nas otrzymał w darze Nowe Życie.

Poniżej kilka świadectw uczestników kursu.

Bóg mnie kocha. Nie muszę zasługiwać na tę miłość. Jestem godna i mam się szanować, bo jestem córką Króla. Wszystko mogę w Bogu, bo on mnie umacnia. Postanawiam modlić się codziennie i uczyć się czytać Pismo Święte, szukać wspólnoty i posługiwać darami – nie słuchać strachu, że się nie nadaję.
Dorota
 
Chcę oddać swoje życie Bogu i Jezusowi, a przez działanie Ducha Świętego głosić Ewangelię w swojej twórczości. Chcę dołączyć do wspólnoty, którą pokaże mi Pan i dzielić się z innymi moim doświadczeniem wiary i nawrócenia.
Paulina
 
Przypomniałam sobie, że miłość Boga jest wieczna i kocha mnie taką jaką jestem, bo taką mnie stworzył. Mam zamiar odnowić swoją więź z Jezusem. Chcę powrócić do zawierzenia Mu życia codziennego. Chcę odkrywać charyzmaty i posługiwać nimi we wspólnocie, do której powinnam należeć.
Alicja